46. Andrzej Franaszek - Wspomnienie z dzieciństwa, 2013
(ur. 1964 r.) ukończył Wydział Rzeźby krakowskiej ASP w 1989 r. Przez wiele lat zajmował się architekturą wnętrz i designem. W 2008 r. powrócił do rzeźby i malarstwa. Wystawiał wystawiał głównie za granicą, przede wszytkim w Niemczech.
Nr katalogowy: 46
Andrzej Franaszek (1964)
Wspomnienie z dzieciństwa, 2013
akryl, płótno / 40 x 80 cm
sygn.: A. FRANASZEK 13
- Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR
1 400 zł
335 EUR
463 USD
X Aukcja Sztuki Najnowszej
25 marca, 2014 r. godz. 19.00