29. Tadeusz Styka - PORTRET CHŁOPCA Z PSEM
Proweniencja
Dom Aukcyjny Polswiss Art, aukcja 8.12.2015, poz. 29.
Nr katalogowy: 29
Tadeusz Styka (1889 - 1954)
PORTRET CHŁOPCA Z PSEM
pastel, papier / 134 x 90 cm
sygn. lewy bok: TADE. STYKA
- Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 242 EUR
17 588 USD
- Estymacja:
80 000 - 90 000 zł
18 562 - 20 882 EUR
20 101 - 22 614 USD
8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów