III Aukcja Sztuki najnowszej SANUS PER ARTEM
Opis aukcji:
Zapraszamy Państwa na III Aukcję Sztuki Najnowszej "SANUS PER ARTEM" organizowaną przez Dom Aukcyjny Polswiss Art w słynnym z dobrodziejstw wellness&spa zakątku Polski jakim jest Busko-Zdrój.
To już trzecia edycja tego wyjątkowego projektu dla kolekcjonerów sztuki najnowszej. 36 prac najwybitniejszych polskich artystów ostatniego pokolenia oraz najciekawsze nazwiska aktualnej sceny artystycznej: Agatę Bogacką, Karolinę Jaklewicz, Gossię Zielaskowską, Małgorzatę Kosiec oraz Marcina Kozłowskiego, Pawła Dunala, Artura Przebindowskiego, Stanisława Młodożeńca i wielu innych. Na wystawę przedaukcyjną wszystkich prac zapraszamy już od soboty 2 kwietnia do galerii Domu Aukcyjnego Polswiss Art w Warszawie, natomiast na samą aukcję 30 kwietnia do hotelu Bristol**** Art & Medical SPA w Busku-Zdrój, który przygotował specjalną ofertę dla wszystkich gości wieczoru aukcyjnego.
Partnerem aukcji jest hotel Bristol**** Art & Medical SPA w Busku-Zdrój
17
Gossia Zielaskowska
Future is perfect in my dreams afterimage map, 2016olej, płótno / 100 x 100 cm
- Cena wywoławcza:
- 3 000 zł
- Estymacja:
- 5 000 - 7 000 zł
- 3 600 zł
26
Artur Turalski
Miłość w imię róży pamięci Umberta Eco, 2016akryl, papier / 99 x 69 cm w świetle passe-partout
- Cena wywoławcza:
- 5 000 zł
- Estymacja:
- 6 000 - 8 000 zł
- 5 200 zł