27. Magdalena Jankowska - Sopocianki
Urodzona w Gdańsku, gdzie zdobyła dyplom renowatora zabytków architektury. Sopocianka, obecnie mieszka i tworzy w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Prowadziła autorską galerię i warsztaty malarskie w Pałacyku Ermitaż w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Jej obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granica, głównie we Włoszech, Francji, Szwecji i Niemczech.
Nr katalogowy: 27
Magdalena Jankowska (1978)
Sopocianki, 2015
akryl, płótno / 100 x 140 cm
sygn. p.d.: Magdalena Jankowska
- Cena wywoławcza:
1 500 zł
353 EUR
403 USD
- Estymacja:
2 000 - 3 000 zł
471 - 706 EUR
537 - 805 USD
1 500 zł
353 EUR
403 USD
III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM
2-28 kwietnia 2016 r.
30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój
- Kontakt w sprawie obiektów