94. Jerzy Nowosielski - WSPOMNIENIE Z EGIPTU
Nr katalogowy: 94
WSPOMNIENIE Z EGIPTU, 1990
olej, płótno / 35 x 45 cm
OLEJ, PŁÓTNO 8 II 1990/ “ WSPOMNIENIE/ Z/ EGIPTU”/ 1990/ JERZY NOWOSIELSKI
- Cena wywoławcza:
80 000 zł
18 562 EUR
20 726 USD
- Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
20 882 - 23 202 EUR
23 317 - 25 907 USD
95 000 zł*
22 042 EUR
24 612 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016
11 października, 2016 r. godz. 19.00
20 września - 11 października 2016 r.
- Kontakt w sprawie obiektów