26. Bronisława Rychter-Janowska - KRZEWY RÓŻANE PRZED DWOREM
Nr katalogowy: 26
Bronisława Rychter-Janowska (1868 - 1953)
KRZEWY RÓŻANE PRZED DWOREM, ok. 1920
olej, tektura / 35,5 x 49,5 cm
sygn. p.d.: B. RYCHTER – JANOWSKA
- Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 481 EUR
3 887 USD
- Estymacja:
18 000 - 20 000 zł ●
4 177 - 4 641 EUR
4 664 - 5 182 USD
15 000 zł
3 481 EUR
3 887 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016
11 października, 2016 r. godz. 19.00
20 września - 11 października 2016 r.
- Kontakt w sprawie obiektów