62. Jerzy Nowosielski - AKT
Proweniencja
kolekcja prywatna, Warszawa
kolekcja prywatna, Irlandia
Nr katalogowy: 62
AKT, 1992
olej, płótno / 86 x 46 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1992
- Cena wywoławcza:
90 000 zł
20 045 EUR
21 328 USD
- Estymacja:
120 000 - 150 000 zł ●
26 727 - 33 408 EUR
28 437 - 35 546 USD
125 000 zł
27 840 EUR
29 621 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI14 GRUDNIA 2016
14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00
24 listopada - 14 grudnia 2016 r.