25. Julian Fałat - KRAJOBRAZ Z POLESIA
Nr katalogowy: 25
Julian Fałat (1853 - 1929)
KRAJOBRAZ Z POLESIA, 1916
akwarela, papier naklejony na płótno / 65 x 107 cm
sygn. l.d.: jFałat/Polesie/1916
na odwrocie nalepka z Muzeum Narodowego w Krakowie z opisem i numerem inwentarzowym
- Cena wywoławcza:
100 000 zł
23 810 EUR
26 526 USD
- Estymacja:
120 000 - 140 000 zł
28 572 - 33 334 EUR
31 831 - 37 136 USD
23 MAJA 2017
23 maja, 2017 r. godz. 19.00
28 kwietnia - 23 maja 2017 r.