18. Alfons Karpiński - ŻÓŁTE RÓŻE Z CUKIERNICĄ
Nr katalogowy: 18
Alfons Karpiński (1875 - 1961)
ŻÓŁTE RÓŻE Z CUKIERNICĄ
olej, dykta / 43 x 74 cm
sygn. z prawej strony: aKarpiński
- Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 045 EUR
3 632 USD
- Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 513 - 4 216 EUR
4 190 - 5 028 USD
15 000 zł
3 513 EUR
4 190 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017
10 października, 2017 r. godz. 19.00
15 września - 10 października 2017 r.