18. Julian Fałat - WĘDRÓWKA
Nr katalogowy: 18
Julian Fałat (1853 - 1929)
WĘDRÓWKA
akwarela, papier / 43 x 78 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: jFałat
- Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 897 EUR
6 945 USD
- Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
7 076 - 9 434 EUR
8 334 - 11 112 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017
12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00
17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.