61. Erna Rosenstein - Indianie, lata 50-te XX w.
Proweniencja
Wrocław, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 61
Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Indianie, lata 50-te XX w.
olej, karton, płótno / 25 x 34 cm
sygn. p.d. Rosenstein
na odwrocie opisany: ERNA ROSENSTEIN/INDIANIE oraz częściowo zachowana nalepka wystawiennicza i pieczęć Wydziału Ochrony Zabytków
- Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
14 019 - 18 692 EUR
16 439 - 21 918 USD
150 000 zł
35 047 EUR
41 096 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018
16 października 2018 r. godz. 19.00
26 września - 16 października, 2018 r.