18. Erno Erb - Kwiaty w wazonie
Nr katalogowy: 18
Erno Erb (1890 - 1943)
Kwiaty w wazonie
olej, płyta / 43 x 52 cm
sygn. p.d.: Erb
- Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
4 652 - 6 977 EUR
5 306 - 7 958 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018
11 grudnia 2018 r. godz. 19.00
22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.