62. Erna Rosenstein - Poświata, 1968
Proweniencja
zakup od męża artystki Artura
Sandauera
Nr katalogowy: 62
Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Poświata, 1968
olej, płótno / 58 x 66 cm
sygn. p.d.: E. Rosenstein 1968 opisany na odwrocie: POŚWIATA 58 X 66
- Estymacja:
150 000 - 250 000 zł ●
34 884 - 58 140 EUR
39 788 - 66 313 USD
160 000 zł
37 210 EUR
42 441 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018
11 grudnia 2018 r. godz. 19.00
22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.