1. Leonard Straszyński - Portret młodej rzymianki, 1864
Następny
Piotr Michałowski
- Góralik, po 1835,
Proweniencja
Warszawa, kolekcja prywatna Leo Spik Berlin, aukcja 02.07.2009, poz. 255.
Nr katalogowy: 1
Leonard Straszyński (1828 - 1879)
Portret młodej rzymianki, 1864
olej, płótno / 55 x 44 cm
sygn. l. śr.: Straszyński 1864
- Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 505 - 4 206 EUR
3 927 - 4 713 USD
14 000 zł
3 272 EUR
3 665 USD