16. Julian Fałat - Zima na Polesiu
Proweniencja
Kraków, kolekcja prywatna DESA UNICUM, aukcja 18.03.2010, poz. 8. Polska, kolekcja prywatna Doyle New York, aukcja 20.11.2005, poz. 107. USA, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 16
Julian Fałat (1853 - 1929)
Zima na Polesiu
olej, płyta / 30 x 74 cm
sygn. l.d.: Jfałat Polesie, na odwrocie papierowe nalepki Desy oraz domu aukcyjnego Doyle
- Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
16 356 - 21 029 EUR
18 325 - 23 561 USD
85 000 zł
19 860 EUR
22 252 USD