39. Jan Cybis - Most na Popradzie, 1964
Proweniencja
Paryż, kolekcja Nicolasa Rostkowskiego zakup od rodziny artysty
Nowy Jork, Finch College Museum of Art, Jan Cybis wystawa indywidualna, 09. - 11.1966. Mediolan, Galleria d’Arte Contamporanea Cascina Roma, Maria Papa Rostkowska e suoi amici, 2007.
Nr katalogowy: 39
Jan Cybis (1897 - 1972)
Most na Popradzie, 1964
olej, płótno / 65 x 81 cm
sygn. p.d.: Cybis, opisany na odwrocie:65 x 81 / JAN CYBIS - WARSZAWA / ul. Karowa 14 / "Most na Popradzie"1964 r. KAT M.N. 400, na blejtramie: Jan Cybis Most na Popradzie 1959, na odwrocie nalepka wywozowa
- Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 683 - 14 019 EUR
13 090 - 15 707 USD
48 000 zł
11 215 EUR
12 566 USD