45. Jonasz Stern - Rytmy, 1954
Proweniencja
Kraków, kolekcja prywatna, zakup od artysty
Nr katalogowy: 45
Jonasz Stern (1904 - 1988)
Rytmy, 1954
olej, płótno / 97 x 69 cm
sygn. p.d.: Stern, oraz na blejtramie: STERN-RYTMY-954
- Estymacja:
100 000 - 140 000 zł ●
23 365 - 32 711 EUR
26 179 - 36 650 USD
90 000 zł
21 029 EUR
23 561 USD