48. Marian Bogusz - Wahadło, 1961
Proweniencja
Nr katalogowy: 48
Marian Bogusz (1920 - 1980)
Wahadło, 1961
olej, płótno / 100 x 130 cm
opisany na odwrocie: BOGUSZ MARIAN 1961 100 X130 "WAHADŁO" wł. prof. WALICKI
- Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 683 - 16 356 EUR
13 090 - 18 325 USD
57 500 zł
13 435 EUR
15 053 USD