53. Teresa Rudowicz - 67/44, 1967
Proweniencja
Nr katalogowy: 53
Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
67/44, 1967
technika własna, płótno / 54 x 44 cm
sygn. na odwrocie: T. Rudowicz 67/44
- Estymacja:
22 000 - 25 000 zł ●
5 141 - 5 842 EUR
5 760 - 6 545 USD
22 000 zł
5 141 EUR
5 760 USD