77. Jerzy Mierzejewski - Drzewa 2 + 1, 2000
Nr katalogowy: 77
Jerzy Mierzejewski (1917 - 2012)
Drzewa 2 + 1, 2000
olej, płótno / 101 x 120 cm
sygn. p.d.: Jerzy Mierzejewski 2000
- Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
7 010 - 9 346 EUR
7 854 - 10 472 USD
38 000 zł*
8 879 EUR
9 948 USD