Władysław Bakałowicz - Koncert
Władysław Bakałowicz (1833 - 1904)
Koncert
olej, deska / 41 x 32,5 cm
sygn. l.d.: Bakalowicz
Koncert
olej, deska / 41 x 32,5 cm
sygn. l.d.: Bakalowicz