42. Eugeniusz Eibisch - Portret kobiety
Nr katalogowy: 42
Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Portret kobiety
olej, płótno / 84 x 65 cm
sygn. l. d.:Ebiche
- Estymacja:
45 000 - 55 000 zł ●
10 490 - 12 821 EUR
11 628 - 14 212 USD
52 000 zł*
12 122 EUR
13 437 USD