18. Józef Kidoń - Portret damy w kapeluszu, przed 1939
Proweniencja
Rzym, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 18
Józef Kidoń (1890 - 1968)
Portret damy w kapeluszu, przed 1939
pastel, tektura / 49,7 x 69 cm
sygn.p.d.: Kidoń, na odwrociu pieczęć składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz
- Estymacja:
6 000 - 8 000 zł ●
1 331 - 1 774 EUR
1 563 - 2 084 USD
12 000 zł
2 661 EUR
3 125 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020
13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.
23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa
+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67