19. Wojciech Weiss - Akt z kwiatami, lata 40.
Proweniencja
Desa, aukcja 16.04.2009, poz. 21
Nr katalogowy: 19
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Akt z kwiatami, lata 40.
olej, płótno / 80 x 66 cm
sygn. p.d.: WWeiss
- Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
17 739 - 26 608 EUR
20 834 - 31 250 USD
90 000 zł
19 956 EUR
23 438 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020
13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.
23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa
+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67