23. Antoni Miszewski - Głowa Marszałka Józefa Piłsudskiego, 1927
Proweniencja
Sopocki Dom Aukcyjny, aukcja 28.04.2018 , poz. 51
Nr katalogowy: 23
Antoni Miszewski
Głowa Marszałka Józefa Piłsudskiego, 1927
brąz patynowany, drewniany postument / wys. 44,5 cm , wys. całk. 65,5 cm
sygn. na odwrocie: 19AM27, znak odlewni: BR. ŁOPIEŃSCY/WARSZAWA
- Estymacja:
35 000 - 50 000 zł ●
7 761 - 11 087 EUR
9 115 - 13 021 USD
32 000 zł
7 096 EUR
8 334 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020
13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.
23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa
+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67