34. Lazare Volovick - Akt
Proweniencja
Polswiss Art, aukcja 10.12.2000, poz. 44
Nr katalogowy: 34
Lazare Volovick (1902 - 1977)
Akt
olej, płótno / 60 x 92 cm
sygn. l.d.: Volovick
- Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
8 870 - 11 087 EUR
10 417 - 13 021 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020
13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.
23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa
+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67