46. Judyta Sobel - Martwa natura, 1960
Proweniencja
Woodstock, kolekcja prywatna
własność artystki
Nr katalogowy: 46
Judyta Sobel (1924 - 2012)
Martwa natura, 1960
olej, płótno / 75 x 90 cm
sygn. p.d.: J.SOBEL 1960
- Estymacja:
15 000 - 25 000 zł ●
3 326 - 5 544 EUR
3 907 - 6 511 USD
17 000 zł
3 770 EUR
4 428 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020
13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.
23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa
+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67