55. Richard Anuszkiewicz - Red to blue portal
Proweniencja
USA, Shannon, aukcja 23.01.2020, poz. 58
Nr katalogowy: 55
Richard Anuszkiewicz (1930)
Red to blue portal
akryl, szablon/płyta / 212 x 122 cm
sygn. p.d.: ANUSZKIEWICZ 11/50 1977, na odwrociu pieczęć z monogramem autorskim, pieczęć: ©RICHARD ANUSZKIEWICZ – 1977 z numerem 19 oraz dwie nalepki z domu aukcyjnego Shannons
- Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 761 - 9 978 EUR
9 115 - 11 719 USD
80 000 zł
17 739 EUR
20 834 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020
13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.
23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa
+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67