27. Jerzy Kossak - Bitwa pod Kutnem, 1939
Proweniencja
Nr katalogowy: 27
Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Bitwa pod Kutnem, 1939
olej, płótno / 121 x 201 cm
sygn. p.d.: Jerzy Kossak Kutno 1939, na odwrocie okrągłe stemple autorskie i faksymile potwierdzenia autentyczności przez Jerzego Kossaka
- Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 423 - 17 898 EUR
15 916 - 21 221 USD