58. Maria Stangret - Informel, 1963
Nr katalogowy: 58
Maria Stangret (1929 - 2020)
Informel, 1963
olej, karton / 88 x 63,5 cm
sygn. p.d.: M. Stangret 1963
- Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
4 027 - 5 593 EUR
4 775 - 6 632 USD
17 000 zł*
3 804 EUR
4 510 USD