23. Karolina Jaklewicz - Raj nieutracony, 2020
Nr katalogowy: 23
Karolina Jaklewicz (1979)
Raj nieutracony, 2020
olej, płótno / 100 x 120 cm
sygn. KAROLINA JAKLEWICZ 2020 „RAJ NIEUTRACONY"
- Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 228 - 2 673 EUR
2 733 - 3 279 USD
6 000 zł
1 337 EUR
1 640 USD
Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art
26 stycznia godz. 19.00
12 stycznia – 26 stycznia