46. Adam Oroń - Interrogators, 2016
Nr katalogowy: 46
Adam Oroń (1987)
Interrogators, 2016
olej, płótno / 50 x 70 cm
sygn. l.d.: -A. OROŃ-
- Estymacja:
1 800 - 2 500 zł ●
401 - 557 EUR
492 - 684 USD
2 500 zł
557 EUR
684 USD
Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art
26 stycznia godz. 19.00
12 stycznia – 26 stycznia