3. August von Brandis - Sala pałacowa, ok. 1935
Proweniencja
Kielce, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 3
August von Brandis (1862 - 1947)
Sala pałacowa, ok. 1935
olej, płótno / 93 x 68 cm
sygn. l.d.: A v Brandis
- Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
1 983 - 2 644 EUR
2 407 - 3 209 USD