14. Aleksandra Egorovna Makovskaja - Panny z gęsiami
Proweniencja
Szwecja, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 14
Aleksandra Egorovna Makovskaja (1837 - 1915)
Panny z gęsiami
olej, płótno naklejone na tekturę / 17 x 22,5 cm
sygn. p.d.: A. Makovskaja (cyrylicą)
- Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 644 - 3 304 EUR
3 209 - 4 011 USD
11 000 zł
2 423 EUR
2 942 USD