54. Jerzy Nowosielski - Akt, 1945
Proweniencja
Kraków, Galeria Starmach
Jerzy Nowosielski, wyd. Galeria Starmach Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, s. 22, poz. 15
Nr katalogowy: 54
Akt, 1945
olej, deska / 29 x 30 cm
- Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
33 040 - 44 053 EUR
40 107 - 53 476 USD
230 000 zł
50 661 EUR
61 498 USD