92. Jan Chwałczyk - 3.01.85, 1985
Proweniencja
Białystok, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 92
Jan Chwałczyk (1924 - 2018)
3.01.85, 1985
gwasz, papier / 63 x 49 cm
sygn. p.d.: Chwalczyk 3.01.85
- Estymacja:
5 000 - 8 000 zł ●
1 102 - 1 763 EUR
1 337 - 2 140 USD
8 000 zł
1 763 EUR
2 140 USD