112. Andrzej Nowacki - 24.03.2020, 2020
Proweniencja
Nr katalogowy: 112
Andrzej Nowacki (1953)
24.03.2020, 2020
akryl, relief, płyta pilśniowa / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: 24.03.20 A. NOWACKI 2020
- Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 710 - 9 912 EUR
9 359 - 12 033 USD
35 000 zł
7 710 EUR
9 359 USD