38. Eugeniusz Eibisch - Pejzaż
Proweniencja
Niemcy, kolekcja prywatna
Galeria Sztuki Współczesnej Nowe Miasto, 1981
Nr katalogowy: 38
Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Pejzaż
olej, płótno / 72 x 92 cm
sygn. p.d.: Eibisch
- Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 292 - 5 365 EUR
4 855 - 6 068 USD