3. Władysław Bakałowicz - Koronacja Don Kichota
Proweniencja
Francja, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 3
Władysław Bakałowicz (1833 - 1904)
Koronacja Don Kichota
olej, deska / 72 x 92 cm
sygn. l. d.: Bakalowicz paris
- Estymacja:
60 000 - 70 000 zł
12 372 - 14 433 EUR
12 073 - 14 085 USD
Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022
czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00
3 - 20 października 2022 r.