5. Kornel Szlegiel - Portret mężczyzny, ok. 1860 / Portret kobiety, ok. 1860
Proweniencja
Nr katalogowy: 5
Kornel Szlegiel (1819 - 1870)
Portret mężczyzny, ok. 1860 / Portret kobiety, ok. 1860
(1) olej, płótno dublowane, 69,5 x 57 cm, sygn. l. śr.: Korneli Szlegiel (2) olej, płótno, 70 x 56,5 cm, sygn. u dołu: Korneli / Szlegiel /
- Estymacja:
50 000 - 70 000 zł
10 310 - 14 433 EUR
10 061 - 14 085 USD
48 000 zł
9 897 EUR
9 658 USD
Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022
czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00
3 - 20 października 2022 r.