29. Stanisław Dębicki - Portret Katarzyny Mrozowej, 1924
Proweniencja
Nr katalogowy: 29
Stanisław Dębicki (1866 - 1924)
Portret Katarzyny Mrozowej, 1924
olej, płótno / 71 x 50,5 cm
- Estymacja:
18 000 - 25 000 zł
3 712 - 5 155 EUR
3 622 - 5 031 USD
Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022
czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00
3 - 20 października 2022 r.