94. Jacek Yerka - Underwater Tower, 1996
Proweniencja
Sotheby's, aukcja 22-29.11.2022, poz. 18.
Niemcy, kolekcja prywatna
Las Vegas, Morpheus Fine Art (2007)
Nr katalogowy: 94
Jacek Yerka(Jacek Kowalski) (1952)
Underwater Tower, 1996
akryl, płótno / 65,5 x 73 cm
sygn. p.d.: YERKA 96 na blejtramie sygn. i opisany: JACEK YERKA / "UNDERWATER - TOWER" / AKRYL 1996
- Estymacja:
150 000 - 180 000 zł ●
33 408 - 40 090 EUR
35 972 - 43 166 USD
120 000 zł*
26 727 EUR
28 777 USD
Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023
wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00
19 maja - 6 czerwca 2023