1. Jean Garnier - Dziewczyna z motylem, 2 poł. XIX w.

    Naum Lvovich Aronson
    - Portret matki artysty, po 1900,

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna (od 2019) Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 1

Jean Garnier (1853 - 1910)
Dziewczyna z motylem, 2 poł. XIX w.

brąz patynowany / wys. 55,5 cm
sygn. u podstawy: J. Garnier

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 406 EUR
1 563 USD

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 640 - 2 108 EUR
1 823 - 2 344 USD

Rzeźba i obiekty przestrzenne

wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00

30 sierpnia - 17 września 2024

Złóż zlecenie licytacji

Relacja live: