1. Jean Garnier - Dziewczyna z motylem, 2 poł. XIX w.
Następny
Naum Lvovich Aronson
- Portret matki artysty, po 1900,
Proweniencja
Polska, kolekcja prywatna (od 2019) Francja, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 1
Jean Garnier (1853 - 1910)
Dziewczyna z motylem, 2 poł. XIX w.
brąz patynowany / wys. 55,5 cm
sygn. u podstawy: J. Garnier
- Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 406 EUR
1 563 USD
- Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 640 - 2 108 EUR
1 823 - 2 344 USD
Rzeźba i obiekty przestrzenne
wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00
30 sierpnia - 17 września 2024