4. Jean Lambert-Rucki - Siedząca para, ok. 1925
Proweniencja
Konstancin Jeziorna, Villa la Fleur, Jean Lambert-Rucki, 12 września – 31 grudnia 2017.
Nr katalogowy: 4
Jean Lambert-Rucki (1888 - 1967)
Siedząca para, ok. 1925
brąz patynowany / wys. 20 cm, ed. II/IV E.A.
sygn. na podstawie: J. Lambert-Rucki i opisany II/IV E.A.
- Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 197 EUR
9 115 USD
- Estymacja:
38 000 - 45 000 zł ●
8 900 - 10 539 EUR
9 896 - 11 719 USD
40 000 zł
9 368 EUR
10 417 USD
Rzeźba i obiekty przestrzenne
wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00
30 sierpnia - 17 września 2024