9. Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska) - Grajek, lata 30. XX w.
Proweniencja
Nr katalogowy: 9
Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska)
Grajek, lata 30. XX w.
drewno jesionowe / wys. 32 cm
- Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 045 EUR
3 386 USD
- Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 513 - 4 216 EUR
3 907 - 4 688 USD
Rzeźba i obiekty przestrzenne
wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00
30 sierpnia - 17 września 2024