9. Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska) - Grajek, lata 30. XX w.

    Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska)
    - Dziewczyna z kaczuszką, lata 30. XX w.,

    Janina Reichert-Toth
    - Alegoria pracy, po 1944,

Proweniencja

Nr katalogowy: 9

Grajek, lata 30. XX w.

drewno jesionowe / wys. 32 cm

Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 045 EUR
3 386 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 513 - 4 216 EUR
3 907 - 4 688 USD

Rzeźba i obiekty przestrzenne

wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00

30 sierpnia - 17 września 2024

Złóż zlecenie licytacji

Relacja live: