12. Ferdinand Parpan - Balerina, XX w.
Proweniencja
Nr katalogowy: 12
Ferdinand Parpan
Balerina, XX w.
brąz patynowany / wys. 27,5 cm
sygn. na podstawie: F. Parpan i numerowany E.A. 0
- Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 640 EUR
1 823 USD
- Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 874 - 2 342 EUR
2 084 - 2 605 USD
Rzeźba i obiekty przestrzenne
wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00
30 sierpnia - 17 września 2024