28. Tamara Berdowska - Rysunek przestrzenny, 2021

    Maria Papa-Rostkowska
    - Matka i dziecko, ok. 1989,

    Bohdan Załęski
    - Relief, 1983 ,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna zakup od artystki

Nr katalogowy: 28

Tamara Berdowska (1962)
Rysunek przestrzenny, 2021

akryl, folia, płyta / 49 x 37 x 22 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Tamara Berdowska / rysunek przestrzenny / P3, 2021 r.

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 279 EUR
3 646 USD

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł ●
3 748 - 4 684 EUR
4 167 - 5 209 USD

Rzeźba i obiekty przestrzenne

wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00

30 sierpnia - 17 września 2024

Złóż zlecenie licytacji

Relacja live: