32. Wojtek Siudmak - Genesis, 2000
Proweniencja
Warszawa, kolekcja prywatna dar od artysty
Warszawa, Muzeum Sztuki Fantastycznej, Siudmak Universum, 15 października – 30 grudnia 2022 (inny egzemplarz). Gliwice, Willa Caro – Muzeum w Gliwicach, Wojciech Siudmak – Universum, 8 lipca – 8 października 2022 (inny egzemplarz).
Siudmak Universum [katalog wystawy], Muzeum Sztuki Fantastycznej, Warszawa 2022, s. 78 (inny egzemplarz).
Nr katalogowy: 32
Wojtek Siudmak
Genesis, 2000
kamień syntetyczny, marmur / wys. 30 cm (z podstawą 39,5 cm), ed. 6/6 E. A.
sygn. na dole: W. SIUDMAK oraz 6/6 E. A.; do obiektu dołączono certyfikat autentyczności wydany przez artystę
- Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 394 EUR
18 230 USD
- Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
18 736 - 23 420 EUR
20 834 - 26 042 USD
85 000 zł
19 907 EUR
22 136 USD
Rzeźba i obiekty przestrzenne
wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00
30 sierpnia - 17 września 2024