34. Aleksandra Wejchert - Płomień, lata 90. XX w.

    Antonio Grediaga Kieff
    - Taniec,

    Xawery Wolski
    - Circulo Blanco, 2018,

Proweniencja

Poznań, kolekcja prywatna Desa Unicum, aukcja 26.03.2015, poz. 26

Dublin, Solomon Gallery, Alexandra Wejchert, 1992.

Nr katalogowy: 34

Aleksandra Wejchert
Płomień, lata 90. XX w.

perspex, podstawa ze stali nierdzewnej / wys. 84 cm (wys. z podstawą 104 cm)
nalepka na podstawie: Solomon Gallery, Dublin, Ireland / Alexandra Wejchert / Perspex flanat stainless steel base

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 811 EUR
3 125 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 513 - 4 216 EUR
3 907 - 4 688 USD

12 000 zł
2 811 EUR
3 125 USD

Rzeźba i obiekty przestrzenne

wtorek, 17 września 2024, o godz. 19.00

30 sierpnia - 17 września 2024

Złóż zlecenie licytacji

Relacja live: