15. Feliks Michał Wygrzywalski - Włoska idylla, przed 1939

    Józef Mehoffer
    - W parku, ok. 1910,

    Roman Bratkowski
    - Zachód słońca na Capri, 1924,

Proweniencja

Przemyśl, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 15

Feliks Michał Wygrzywalski (1875 - 1944)
Włoska idylla, przed 1939

olej, płótno / 51 x 71 cm
sygn. p.d.: F. M. Wygrzywalski senior, na odwrociu autorskie poświadczenie autentyczności: autentyczność obrazu mego stwierdzam / Lwów 1939, F. M. Wygrzywalski

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 855 EUR
6 528 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
7 026 - 8 197 EUR
7 833 - 9 139 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024